• Producent: York Fitness
  • Kategoria: Orbitreki
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Waga urządzenia: 37 kg
  • Waga koła zamachowego: 7 kg

nadzwyczajna skuteczność fizyczna, szczupła sylwetka i wspaniałe samopoczucie - tego wszelkiego dokonasz z urządzeniem York Fitness bez wychodzenia z domu! Ćwiczenia realizowane na jednym z najpopularniejszych sprzętów fitness - orbitreku magnetycznym - należą do prostych oraz co najważniejsze do jednych z najskuteczniejszych.

prezentujemy Państwu jeden z flagowych modeli producenta York Fitness - X120. Cechuje się on wysoką jakością wykonania, dbałością o oraz szybkim i intuicyjnym montażem. Koło zamachowe o wadze ok. 7 kilogramów gwarantuje wysoką płynność ruchów, co w zasadniczym stopniu przekłada się na komfort wykonywanych ćwiczeń. 16-stopniowa skala obciążenia umożliwi staranne określenie i dobranie do własnych potrzeb opór urzadzenia, który sterowany jest elektronicznie za pomocą komputera.

Wielofunkcyjny komputer w urządzeniu X120 został wyposażony w aż 19 programów treningowych, dzięki Twój trening nigdy nie stanie się monotonny. W dodatku firma umożliwił stworzenie i zapisanie własnego manualnego programu dostosowanego do własnych potrzeb. W trakcie realizowania ćwiczeń na wyświetlaczu komputera pojawiają się informacje odnośnie czasu treningu, szybkości, przebytego dystansu i ilości spalonych kalorii. Przytrzymując umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zmierzysz i skontrolujesz swój puls. Kontrola tętna to klucz do bezpiecznego i efektywnego treningu, dlatego tak ważny jest jego pomiar. W przypadku przekroczenia jego górnej granicy (3 strefy treningowe tętna), użytkownik zostanie o tym poinformowany.

Orbitrek wyposażono także w kółka transportowe umożliwiające proste przemieszczanie urządzenia po domu (bez konieczności demontażu) oraz stopki poziomujące, by użytkownik mógł w łatwy sposób wypoziomować urządzenie. Nie zapomniano także o bezpieczeństwie ćwiczącego - płozy pozostały pokryte antypoślizgową powierzchnią gwarantującą wspaniałą przyczepność. Nośność urządzenia pozostała ustalona na poziomie 110 kg. Zachęcamy do poznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną.

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:


Orbitrek York X 120 posiada dwuletnią gwarancję producencką, która realizowana jest na zasadzie door-to-door. Nasz sklep jest autoryzowanym sprzedawcą artykułów York Fitness.


Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Orbitreki